4.kolo II.ligy

Tento víkend skončila soutěž družstev na dráze.
4.kolo II.ligy s Olympem B proběhlo na Děkance, škoda, že běželi jen 4 naši běžci,
Svoji závodní premieru na draze si zde odbyl skvěle 16 ti letý Viktor Šinágl a velmi dobře také čerstvě 23 letý Jirka Franz. Všichni získali pro družstvo spoustu bodů, to ale nic nemění na posledním místě týmu.
5 km : 2, Franz 17:02,20 - km 3.31-25-25-25-16
           3, Blaha 17:13,97 - poslední km 3:28
1500 m : 2, Šinágl  4:23,.03  m.67-2:21-3:32
               3, Hlas   4:23,48
              5, Franz  4:25,24

Ve Svitavách běžela za Trutnov Iva Tržilová a vyhrála 3 km překážek za 13:08,70

Na MS v běhu do vrchu startoval v neděli Petr Pechek, doběhl ale až 62 což je jeho asi dosud nejhorší umístění.Snad mu vyjde lépe plánovaný podzimní maraton

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 08.09.2013 - 22:34
Mirek Says:
Po, 09.09.2013 - 08:47

Chodecká hodinovka

V neděli odpoledne se na Petřinách konala chodecká hodinovka za účasti 12ti chodců a chodkyň. Na omluvu výkonu Petra Pechka musím uvést, že ani chodci nebyli s výkony spokojeni. Asi bylo špatné klima. Všichni šli dost pomaleji než před 3 týdny desítku v Přerově, kde byl hrozný terén (asfalt popraskaný a vyboulený od kořenů stromů). Vítěz Pepa Smola se nedostal přes 11 km, já došel 4. výkonem 10 236 m (reálný plán byl přes 10 500 m).