Další nabitý a úspěšný víkend Kerteamu

Posláno v: | »

Start našich běžců na 3 půlmaratonech ve 3 různých zemích byl raritou této soboty, kromě Mnichova se běžel půlmaraton i ve Wroclavi (start byl ve 21.00 - bylo prý 10 tisíc startujících) kde běžela Lenka Šibravová za 1:29:00 a Karolina Speruda za 1:50:30 a také v Olomouci - Syrovátko 1:20:55, Čermák 1:39:10 a Dan Kůs - výkon zatím neznám.
Honza Kervitcer mladší si zaběhl v sobotu osobák na Moraviamanovi v Otrokovicích - 41.místo za 9:56:05 (maraton za 3:26:01)
V Trutnově bylo M ČR veteránů, titul ve  štafetě 400-300-200-100 v čase 2:27:12 (slušný 1 km)vybojovala sestava Kudrna-Beran-Kaše-Jindra Petr, v iindividuále  Beran 5 km 17:40, Jindra 3 km přek. 12:12 , Kaše 1500 m 4:45 a ve sprintech startovala i Vanda KB. - 2 x 3.místo, 1 x 2.místo a 1.místo ve štafetě
V Ostravě bylo M ČR mladých, Viktor Šinágl byl na 1500 m 7, v osobáku 4:05,04, má určitě ale na lepší výkon, byl přemotivovaný a závod nezvládnul takticky.
Orienťáci měli své M ČR na krátkých tratích v okolí Jáchymova - výsledky jsem zatím neobjevil a Petr Pechek běžel závod v Křivoklátských lesích a to určitě asi není ještě vše.
Já jsem stihnul Ostravu a Otrokovice, Olomouc jsem na zpáteční cestě v době závodu už jen projížděl vlakem.

Dalsi uspech

Ja mel stesticko na CP v biatlonu, kdy jsem vyhral s naskokem 1,2vt. na druheho a 3,3vt. na tretiho :).

peca Says:
Po, 22.06.2015 - 00:17

Výsledky

Přidávám odkaz na výsledky MČR v orienťáku. http://www.ekonompraha.cz/zavody/mcrkt2015/vysledky/vysledky-mcr-kratka/ a gratuluji Šéďovi k 2. místu. yes Je vidět, že má formu...
Já jsem na Karlštejně vyhrál, ale měl jsem tam poněkud menší konkurenci. :-) Tady je článek o závodě na stránkách závodu jsou i výsledky. http://www.behejlesy.cz/cs/info/aktuality/252_behej-lesy-karlstejn-ovlad... Byl to pěkný závod, pěkná trasa, hlavně seběh na dno Velké Ameriky, kam se člověk legálně nemá šanci moc dostat...

Mirek Says:
Ne, 21.06.2015 - 22:30

MČR atletiky veteránů v Trutnově

Doplním, že veteránského mistrovství se zúčastnil i Mirek Fliegl. Běžel 300 m př. za 52:21 a stýpl 2000 m za 7:42,81, což je nový český rekord v kategorii M60. Oba závody vyhrál jak v kategorii, tak i celkově. Stýpl ač rekord, tak velké zklamání.