ČEZ City trail se stopou Kerteamu

Velkou konkurencí sobotnímu maratonu byl v Praze nedělni 2.ročník city trailu z Újezda do Bohnic, který nabídnul opravdu atraktivní běžecké terény.
Já jsem se tentokrát ani nebyl podívat, na trati můžete vidět závodníky na rozdíl od maratonu pouze na jednom vybraném místě.
V cíli bylo nakonec hodnoceno 1112 běžců, Kerteam se zde opravdu neztratil a to ještě neběželi původně přihlášení Pechek, Drahokoupil a Mareš.

ČEZ City Trail

Běžel na číslo Jirky Mareše také Pavel Bolehovský a byl 46. v čase 1:12:34.  Doběhl o 1 místo před Willy Crossanem.
Výsledky jsou bohužel zkresleny tím, že minimálně 10 závodníků z první stovky celkového pořadí si ve Stromovce velmi výrazně zkrátilo trať (cca o 500 m) což se pořadatelům nepodařilo uhlídat.