Halová sezóna 2016 zahájena

Na 1.VZ v hale na Strahově závodili 3 Kerteamáci, všichni v osobních rekordech :
Šinágl 5, na 2 km -  5:37:39  mezičas 1 km 2:48,3 (poslední 2 kola 33,2-32,8)
Čermák 2, v C.běhu - 6:41,83 mezičas 3:23,3 (poslední kolo také 32,8)
Konejlová - 600 m 1:52,85 - kola 34,6-37,6-40,6

Další možností závodění jsou VZ v úterý ve Stromovce, nejdelším během je ale jen 800 m na závěr programu asi ve 20.20. Běží se také 400 m asi v 19.30. Počítám, že poběží alespoň někdo z mladých. Já na závodech budu ve funkci rozhodčího

Dnes jme byli s Miladou ve Vlašimi na velmi těžkém půlmaratonu na Blaník a zpět - sníh a led, startovalo neuvěřitelných 450 lidí, vítězný Souček měl čas 1:25:33 (mezičas na Blaníku 44:10), ženy vyhrála Churáňova 1:37:18 a Lenka byla 2, (celkově 50,) -1:43:39 - mezičas na Blaníku 54:06.
Celý závod absolvovala také Bára Mullerová, která všechny s tatínkem pozdravuje, dává zatím přednost škole před běháním.

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 16.01.2016 - 22:15
Kervitcer Jan st. Says:
St, 20.01.2016 - 11:59

Šinágl 400 m - 51,38

Na letošních prvních VZ ve Stromovce zaběhl Viktor výborný osobák i na sprintérské trati (dosud v létě 52,7). Dalším startujícím z Kerteamu už byl pouze Lukáš Čermák - 800 m - 2:22,75 - mezičas 68,5
Úroveň běhu na 800 m byla opravdu bídná, jen 12 běžců ve 2 bězích, z toho pouze prvních 5 v prvním běhu pod 2:10 (pod 2:00 jen 2), vítěz 2. běhu měl čas 2:16,56  a jen 3 startující ženy