Běh milénia v Chýnově

O víkendu jsem se s Ivuškou zúčastnil Běhu Milénia v Chýnově. Závod to byl pěkný, ale bylo dost nepříjemný, že nás hned po příjezdu do Chýnova přivítal velký mráz. Teda zima už byla i v Praze. Smile. Takže bylo dost problém jaké zvolit boty. Závod se běžel sice po silnici, ale dalo se očekávat, že místama bude i led. Nakonec jsem se rozhodl pro silniční boty. Start i konec závodu byl bez ledu.
Po startu jsem chvíli běžel s Beširem, ale protože jsem zjistil, že měl tretry, tak jsem mu hned už v Chýnově zkusil utýct a to se taky povedlo Wink. Po přiběhnutí do první vesničky se změnil povrch trati s asfaltu na led. Pod ním tedy snad asfalt taky byl Smile. Na ledu mě trochu stáhnul. Naštěstí se ale již poslední dva kilometry běžely po silnici bez ledu, tak jsem mu utekl. v cíli jsem měl prý náskok asi 200m. To nevím přesně, protože jsem výsledky ještě nikde neviděl... Frown Já jsem měl čas asi 20:04. Bylo to výrazně horší než loni, ale to bylo pravděpodobně kvůli podmínkám.
Z kerteamu ještě běžela Iva Tržilová. Běželo se jí dobře, ale její výsledek zatím ještě nevím...
Po závodě jsme se jeli podívat k babičce do Vlasenice. Odtud jsem dal na internet pár fotek: http://picasaweb.google.com/petr.pechek/VlaseniceLeden2010# Smile

St, 27.01.2010 - 14:04

A váš táta taky vyhrál, jak je vidět z fotek:-). Stejně jako v Malých Svatoňovicích:-).

peca Says:
Út, 26.01.2010 - 10:55

ivca Says:
Út, 26.01.2010 - 11:29

A jsem tam i ja-v ve finiši v zápalu boje :-) Ale  vysledky porad nic :-( Pritom v hlavnim zavode nebylo ani 100 startujicich, tak to nemuze dat takovou praci. Jen at si lidi pockaj! Ach jo....