Kros Krásný Dvůr 21.3.

V neděli jsme s Jardou Lučem absolvovali v Krásném Dvoře Jarní běh zámeckým parkem. Já jsem nejdříve proběhl mílaře (2,2km-hlavní závod) kde jsem nakonec musel docela běžet, ikdyž jsem se chtěl co nejvíce šetřit na Jardu na vytrvalce. Mílaře jsem tedy vyhrál ve finiši před bílinským kolegou Honzou Bajborou a 3. byl veterán z Olympu Čepek (taky běžel slušně). 6.tý doběhl Zbynďa Suchánek Ve vytrvalcích jsme vyběhli s Jardou (má mimochodem pěknou formu), po 2kolech ze 5 mi ale utekl a tak jsem se dopotácel do cíle na 2.místě s dost pěknou ztrátou cca 40 vteřin na prvního Jardu Luče. 3.skončil Kuba Coufal z Kadaně, který byl také 4. v mílařích.
   V ženách s přehledem vyhrála Jitka Bělohlávková.

Mílaři 2,2km - 1.Já 6:57 (3:02-malý okruh, 3:56-velký okruh)
                    - 6. Zbynďa Suchánek, čas nevím

Vytrvalci 6km - 1. Jarda Luč 19:56 (3:10-malý okruh,4:10,4:10,4:12,4:14) snad si to pamatuju dobře
                     - 2. Já 20:38 (3:10-malý okruh,4:10,4:25,4:30,4:23)

Malý okruh 940m, velký 1265m

Adam

Vložil/a akoubik, Po, 22.03.2010 - 01:52
Kervitcer Jan st. Says:
Po, 22.03.2010 - 11:03

Blahopřeji oběma, Jardovi to opravdu běhá, hlavně, že Adamovi vydrželo lýtko.
Pokud dobře počítám tak tento víkend byl pro Kerteam opravdu rekordní. Startovali jste celkem na 7 různých závodech závodech ve 4 státech, pokud někdo nezávodil ještě jinde.