Pardubická devítka

Ve středu jsem zajel do Pardubic spolu s členy Kerteamu na další závod MIZUNO cupu. Běželo se v 18 hod na tradiční trati 9600 m - 6 okruhů po asfaltu, kostkách a zpevněné cestě v parku s jedním menším kopečkem (včetně 4 schodů) a se startem a cílem na náměstí. Není to tedy nijak rychlá trať, ale časy byly letos opravdu vynikající, hodně k tomu přispělo i příjemné podvečerní počasí s výborným ozonem.
V závodě startovalo celkem 6 členů Kerteamu a jejich výkony se ve skvělém startovním poli určitě neztratily. Svoji výbornou jarní formu opět potvrdil Dalibor Slovák, který v závěrečném výrazně zrychleném okruhu předběhnul i takové borce jako je Brýdl, Razym a Honza Bláha a doběhl na 7.místě jako 5. český závodník (za Novákem, Horáčkem, Krunkou a Řemínkem) a na vítězného Ukrajince ztrácel pouze 1:11 min. Pro porovnání vloni zde zvítězil Petr Pechek v čase 30:06. Velmi dobrý čas zaběhla i Olga Firsová, která doběhla 3. jen 1:02 min za Kamínkovou. Proti loňskému roku zde běžela o 54 vt rychleji.
Přidávám již oficiální výsledky s mezičasy jednotlivých okruhů dle čipového měření:
7, Slovák - 31:03 - okruhy - 5:10-5:13-5:19-5:18-5:11-4:49
65, Prokop - 36:59 - 6:10-6:08-6:11-6:15-6:11-6:08  (vloni 38:13)
3, Firsová - 34:23 - 5:23-5:36-5:46-5:53-5:52-5:51
4, Poborská - 36:35 - 5:52-6:00-6:01-6:13-6:17-6:09
8, Pechková - 39:13 - 6:28-6:30-6:35-6:36-6:32-6:30 (vloni 41:10)

Čt, 29.04.2010 - 12:34

Výsledky jsou již opraveny na oficiální i s oficiálními mezičasy. Závod dokončilo 240 mužů a 42 žen.

Dalibor Says:
Čt, 29.04.2010 - 10:55

Opět jsem překvapil sám sebe. Jen škoda, že to nebylo o 400 metrů delší, měl bych skvělý osobák na desítku:-).
Podle výsledků jsem měl jednotlivá kola 5:10 - 5:13 - 5:19 - 5:18 - 5:11 - 4:49.
Výsledky včetně jednotlivých kol jsou zde: http://www.mizuno-running-cup.cz/aktuality/vysledky-pardubicka-devitka-2010 . Aby mě trenér zas tolik nepřechválil, tak z Čechů jsem byl až 5. :-)