Běh vítězství v Lánech

Posláno v: | »

Tradičně na státní svártek se opět běžel v zámeckém parku v Lánech běh vítěztví. Z Kerteamu startovali 4 muži, 1 junior a 2 ženy pokud nepočítám děti v dětských kategoriích a v lidovém běhu. Získaly jsme 2x1., 1 x 2. a 1 x 3.místo, tedy opět výborná bilance. Bídu mladých mužů v kategorii 19.-30 let plně využil Petr Brynda, který po loňském 2.místě letos už vyhrál téměř o 3 minuty před 2. a mezi asi 40 muži startovali v této kategorii jen 3 běžci.
Muži 7,5 km (dle mé GPS to bylo 7340 m) :
1, Hřích Jan 24:45 (pro porovnání Adam Kouba při své výhře v roce 2008 to měl 24:14)
6, a 5., v kateg. Bolehovský 26:19 (vloni běžel 26:36,7)
14, a 1, v kateg. Brynda 27:36 (vloni 27:09)
12, v kateg. Půlkrábek 29:11
čas Pavla Kopky jsem si zapoměl opsat
Ženy 3750 (3670 m) :
1, Pavla Havlová 12:49 (jen 2 vt za rekordem Radky Holubové)
2, Lepičová 13:57
3, Šibravová 14:00 (v roce 2008 13:07,8) - po zranění paty je ale Lenka už končně v pořádku
Junioři - stejná trať :
1, Daněk 13:19 (vloni 13:20,4)

Při závodech jsem přemluvil k účasti na běžeckém desetiboji v Nové Pace nejen Bryndu ale i Daňka, který by tam byl nejmladším účastníkem.

Ještě doplním výsledek Olgy Firsové z večerního silničního běhu na 8 km v pátek v Německu.
V konkurenci 9 Keňanek, 3 Ukrajinek a 2 Českých běžkyň doběhla 11, ve skvělém čase 26:55  což je průměr 3:22/km. Pro porovnání Kamínková byla 6. za 26:24 a Eva Vail-Tománková 12, za 27:20.

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 08.05.2010 - 14:51
kopki Says:
Po, 10.05.2010 - 09:39

Lány

Můj neoficiální čas z Lán je 31:35. Žádný  šlágr to nebyl, ale bez tréninku průměr 4:15, jsem spokojený :o) Kopki

Dalibor Says:
Po, 10.05.2010 - 08:37

Tak se to Brynďákovi přece jen podařilo, a přitom se ani nijak nenadřel:-).
Ten čas Olgy se mi zdá až moc dobrý, vždyť jen o malinko rychleji běžel Jarda před čtrnácti dny ve Švýcarsku.

bryndak Says:
Po, 10.05.2010 - 08:33

Trenére, ještě bych podotknul, že se musím definitivně rozhodnout s Pakou během týdne i když Vaše přemlouvací taktika je velmi účinná, musím se podívat, co tomu řeknou v práci a ve škole. Navíc si nejsem vůbec jistý svou formou, která je (i dle času z Lán) horší než loni a to loni žádná nebyla.