Honza Mrázek mistrem ČR v orientačním sprintu

Skvělého úspěchu dosáhl již v pátek Honza Mrázek ve Zlíně, kdy se mu podařilo vyhrát M ČR ve Zlíně před obhájcem titulu Dlabajou o 11 vt., dále byl 4, Procházka, 5,Šedivý  a  8,Losman. Bylo to dokonce v přímém přenosu na ČT 4, který jsem sice neviděl, ale neprodleně mě o všem informoval Lukáš Pazdera, který vše sledoval. Po Losmanovi a Pechkovi je to v krátké době již třetí titul mistra ČR pro Kerteam.
O víkendu dosáhl skvělých výsledků také Honza Šedivý, který vyhrál oba závody Českého poháru - viz krátké zprávy na http://www.orientacnibeh.cz/index.php. V obou závodech doběhl 2. Honza Procházka
Blahopřeji a věřím, že kluci ještě něco o závodech napíší.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 16.05.2010 - 18:13
Kervitcer Jan st. Says:
Po, 17.05.2010 - 20:53

Po náročném trojzávodě už trojice Mrázek,Losman a Procházka dnes naplno trenovala společně s Daliborem Slovákem. Ten jim odtáhnul téměř přesně podle plánu 2 km stupňovaně po 400 m za 86-82-78-75-68 to je za 6:29. Po 6 min všichni ještě běželi 6x500 sp(300 MK) za 1:31-30,5-30,5-29-28-20 (pouze Mrázek 1:27). Je vidět, že připraveni jsou výborně, po závodech jsem na nich žádnou velkou únavu ani nepoznal.
V pátek 28.5. již trojice Mrázek, Procházka a Šedivý odjíždí na ME do Bulharska, věřím, že jim to tam vyjde - alespoň na 1 medaili, budeme jim všichni držet palce.

peca Says:
Po, 17.05.2010 - 10:54

super výkon, gratuluju...

Mirek Says:
Ne, 16.05.2010 - 23:43

Viděl jsem také kousek přímého přenosu. Honza Mrázek běžel opravdu parádně, předeběhl před ním startujícího Petra Losmana. Ale pokud mě paměť neklame, Šéďa doběhl ve stejném závodě 6. Všem k pěkným výkonům blahopřeji, byl to docela zážitek.