1.kolo MPD - 27.5.Kotlářka

Posláno v: | »

Na 1.kole MPD, kde startovala obě B družstva Olympu se představilo celkem 6 lidí z Kerteamu.

Čt, 27.05.2010 - 23:32

Já jsem se závodem spokojený. Ne moc s časem, ale to mohlo být i únavou po maratonu. Zkusil jsem to rozběhnout na 15minut, ale slušný tempo jsem vydržel jenom do trojky. Pak jsem měl menší krizi. Trochu byla škoda, že jsme se ve vedení závodu nestřídaly, pak by z toho mohl být i lepší čas.
Dále bych napsal, že Ivuška vyhrála závod v Psárech. Běžela 29:54 (5,8 km nahoru a dolů) Říká, že bylo strašný bahno Smile Takže máme dneska úspěšný den. Cool 2. byla o cca 2 minuty Irena Procházková. V mužích byl první Honza Škrabálek.
Těším se na příští týden na závod Žampach Pepř.

zlatas Says:
Čt, 27.05.2010 - 23:19

Ja to chtel zkusit po 3:30, ale od trojky na me trosku padla unava (sem ted dost stahanej z prace tak sem to trochu cekal), ale celkove sem spokojenej, mel sem strach ze to nebude ani pod 18, a nakonec se mi i co sem si v duchu vytycil povedlo. jelikoz posledni 2 mesice chodim tak 1 tydne klusat kolem 10ky). Jinak jsem koukal na vysledky prvniho kola extraligy, a nevim jestli se mi to zdalo, ale vysledky mi prisli dost mizerny. Nevim jestli to teda nebylo cele za deste, ale jinak sem dostal zase motivaci proc zacit trenovat, protoze se svejma osobakama bych skoro na vsech strednich a dlouhych tratich bodoval, coz mi prijde trosku zalostny.