Půlmaraton Brusel

Včera jsem se zúčastnil půlmaratonu v Bruselu. Zároveň se běžel i maraton. My jsme běželi skoro stejnou trasu jako na maratón, ale akorát na maratonu tam byly dva pytlíky navíc. Já jsem skončil na 3. místě. V trochu horším čase 1:09:43. Na rozdíl od maratonu se půlmaratonu nezúčastnili pozvaní běžci. Takže to na třetí místo stačilo. Smile

Ze začátku jsem se držel ve skupině asi 5 běžců. Přibližně na třetím kilometru jsme už v tý skupině byly 4. Pak jsme spolu běželi až do 12.Km Do 13. km jsem běžel ještě s jední běžcem ve dvojici (ten byl nakonec asi 4.) Potom už jsem běžel zbytek trati sám. Trať t byla hodně těžká. Začátek byl hodně z kopce. A i potom byla trať zvlněná. Na půlmaraton i na maraton to bylo dost těžký. Stoupání bylo hlavně okolo 16. km (to muselo být pro maratonce hodně těžký, byl to asi 37.km) Poslední 3km byly převážně z kopce. Byl to kromě doběhu do cíle začátek trati. Taky počasí nebylo uplně ideální. Drobně pršelo, to by zas tak nevadilo. Ale horší byl vítr a že byla zima (necelých 10 stupňů).

Mezičasy závodu:
5km 15:58
10km 32:00
15km 49:31
20km 1:06:17

Podrobnosti jsou na http://www.sport.be/runningtour/brusselsmarathon/2008/eng/ . Jsou tam i výsledky a video z doběhu do cíle, je u výsledků Smile

Mám nějaký fotky (teda ze závodu ne, spíš z města :-)) Snad je někdy brzo dám na net...

Vložil/a peca, Po, 06.10.2008 - 23:16