2.kolo MPD - 8.6.Olymp

2.kola MPD mužů a žen se zůčastnilo jen 5 členů Kerteamu, kteří ale svými výkony přispěli k výraznému vítězství B týmů Olympu.
Závody proběhly za ideálního atletického počasí, jen na 3 km bylo trochu moc teplo, ale např. na 800 m žen byly přímo fantastické podmínky - velmi drobný déšť a bezvětří. Jen lituji, že těchto podmínek neyužilo více běžců Kerteamu, zvláště když se jednalo o prakticky jediné závody na našem stadionu za celý rok.
3 km muži :
1, Pechek - 8:58,59 - km 3:01-3:02-2:55,59  Petr celé běžel v čele
2, Losman - 8:59,30 - km 3:01,5-3:02-2:55,80
7, Prokop - 10:19,86 - km 3:26-3:25-3:28,86
800 m ženy :
1, Stevens - 2:21,93 - po 200 m 36,5,-36,0-35,5-34,93
Jenny zde dokázala, že i 800 m se dá běžet stupňovaně na pěkný výkon, celé běžela sama v čele
3 km ženy:
1, Poborská - 10:32,70 - km 3:31-3:32-3:29,70 - m. 1500 m - 5:16 Helena běžela celé v čele
2, Stevens - 10:42,40 - km 3:32-3:38-3:32,40 - m.1500 m - 5:19
Jenny zde již běžela pouze tréninkově

Vložil/a Kervitcer Jan st., Út, 08.06.2010 - 21:29
peca Says:
St, 09.06.2010 - 18:20

Na trojku bylo hrozný vedro. Chtěl jsem to běžet tak za 8:50, ale v tom počasí mě to vůbec nešlo. Tak jsme to alespoň se Sosákem dali pod 9 minut Smile Ještě asi nejsem zvyklej na tohle počasí...
Jenny běžela 800m opravdu pěkně. Gratuluju. Ten její mezičas na 2. km trojky je asi spatně. Pak by měla v součtu čas stejný jako Helena. A taky gratuluju Heleně k osobáku.

Kervitcer Jan st. Says:
St, 09.06.2010 - 19:23

Ten 2.km u Jenny byl 3:38. Jenny jede o víkendu místo Olgy na 5 km na silnici do Bernu (s Kamínkovou a Tománkovou-Vail), jsem zvědav jak to zvládne.
Dnes byl také 1.den AM ČR na Julisce. Adam Kouba na 1500 m ve finiši těsně prohrál s Olejníčkem za 3:59,00 (+- nějaká setina). Mezičasy byly 62-2:08-3:13,5 většinou vše za Homoláčem. Jarda Luč to po 900 m zabalil, běželo se mu špatně a po nemoci si nevěří. 5 km vyhrál Fejfar za 15:26,90 před Dlabajou, Vaňkem a Kodedou, 1500 m ženy Pecková za 4:23.