Bufo kros

V neděli jsem se s Ivuškou zúčastnil běhu Teplickými skalami. Tento závod již tradičně nese název podle hlavního sponzora Bufo kros. Letos se na startu sešla docela velká konkurence. Závodu se přijel zúčastnit Kamil Krunka a dva reprezentanti v orientačním běhu Smola a Sosák a taky Pavel Brýdl. Poměrně brzy po startu se vytvořila skupina z těchto běžců. Skupinu jsem táhnul hlavně já Kamil Krunka a Smola. Ve skalním městě jsem v úzkých cestičkách Kamilovi malinko utekl, ale pod schodama v seběhu mě opět doběhli a ze skal jsme vybíhali jako pětičlenná skupina. Pak jsem zkusil nastoupit v závěrečném úseku, který byl po asfaltě. A to se mi povedlo Cool V cíli jsem utekl Kamilovi asi o 10s. Běžel jsem to 37:55. Je to sice rychlejší než loni, ale už jsem tam běžel rychleji. 3. byl v cíli Smola. 4. skončil Sosák a 5. Pavel Brýdl.
Z kerteamu běžela ještě Iva Košárková, která byla 7. v ženách za 51:10. Ivuška taky běžela dobře, byla 14. v ženách za 57:48.

Vložil/a peca, Út, 31.08.2010 - 12:14