MS v běhu do vrchu - Kamnik

Posláno v: | »

V neděli 5.9. ve Slovinském Kamniku proběhlo určitě dosud nejkvalitnější MS v běhu do vrchu.
Zástupce Kerteamu Petr Pechek doběhl na 71.místě ze149 startujících v čase 1:06:43 a ani zdaleka se mu tedy nepodařilo zopakovat loňské 25.místo. Z našich běžců byl před Petrem 28. Havlíček za 1:02:10 a 63. Voják za 1:05:48 , vítěz měl čas 56:25.
Družstvo mužů bylo 12. Nejlepším našim umístěním bylo 13.místo Metelkové mezi ženami a 16.místo Kubešové mezi juniorkami, družstvo žen skončilo 5. a juniorek 7.
Veřejný závod na stejné trati si také zaběhla Iva Tržilová a skončila 6. v čase 1:51:04

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 05.09.2010 - 19:14
peca Says:
Ne, 12.09.2010 - 22:59

fotky

peca Says:
Po, 06.09.2010 - 22:26

Se svým umístěním moc spokojený nejsem. Moc my nesedla trať, kdy po prvním kilometru po rovině následovalo prudké přibližně sedmikilometrové stoupání, které téměř nebylo přerušeno a místy bylo i dost technicky náročném terénu. Poslední 2-3km kilometry již byly mírnější a taky jsem v posledních 2km asi 5 běžců předběhl. Smile
Takže letošní mistrovství bych hodnotil tak normálně. Myslím že jsem neběžel moc špatně ale ani nijak dobře....
Taky bych řek že na MS do vrchu je s postupem let o dost větší konkurence. Například několikanásobný mistr světa Wyatt byl "až" 8. a Italové taky byli dříve zvyklí na lepší umístění.