Víkendové závody 9.-10.10.

Tento víkend je nabitý zajímavými závody. První zprávu mám od Petra Pechka, který vyhrál Běh na Praděd  - 9600 m s převýšením 660 m v dobrém čase 37:16 těsně před Tomášem Bláhou - 37:19  a také mezi ženami vyhrála Jana Pechková -47:42
Zajímavou zprávu mám také  od Ivana Šmída - roč.61, který si v přípravě na maraton ve Stromovce zaběhl půlmaraton pojizeřím za  1:23:00 po naprosto rovnoměrném tempu (mezičas na 10 km 39:20) a skončil celkově 7. (vyhrál Čivrný v čase těsně nad 1:13) a 1. ve veteránech. Na maratonu měl vítěz čas těsně nad 2:42 a v ženách se ultravytrvalkyně Dimitriadu už zlepšila na 2:54.
 V Brně se v rámci veletrhu sportovního zboží běžel další závod Mizuno cupu - Brněnská sedmička. Startovala zde Helena Poborská, doběhla sice až 5. za 26:03, ale v Mizuno cupu už nemůže být předstižena

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 09.10.2010 - 19:29
peca Says:
Pá, 15.10.2010 - 10:25

video

Na běhu na Praděd byla i Česká televize. Tady je krátký záznam ze závodu. Je přibližně v druhé polovině pořadu.

Dalibor Says:
Po, 11.10.2010 - 22:45

Také já jsem si po týdnu vynuceného volna (kvůli bolesti kolene) zaběhl závod. Slovácký běh v Uherském Hradišti jsem prostě nemohl vynechat a k mému údivu jsem zaběhl čas 35:35. Od medailistů jsem sice dostal sedm minut a od nejlepšího českého běžce Kocourka pět, ale i tak z toho bylo hezké sedmé místo:-). V týmech měla naše rodina letos slabší účast, ale i třináct členů nám stačilo v lidovém běhu na třetí místo.
Pechkovic úřadovali i na nedělním závodě Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves. Děti vyhrály a rodinný hetrik pokazil čerstvý padesátník Zátopek (Jiří), který o sedm let staršímu Frantovi Pechkovi utekl o necelé tři minuty.

Veerunka Says:
Po, 11.10.2010 - 14:38

Červený okruh v Doksech

A já jsem byla v sobotu druhá v Doksech na Červeném okruhu - 9,2km za 42:08. Vyhrála Kačka Loubková za 39:17. Běželo se mi dobře, od loňska jsem se zlepšila o 2,5minuty. Děkuji, pane trenére. Smile

Mrazák Says:
Po, 11.10.2010 - 08:52

Já jsem běžel v Hostivaři XP kros 6,8km - fakt pěkná trať, hodně nahoru dolu, terén a asfalt. Vyhrál Pavlišta, druhej jsem byl já a za mnou loňskej vítěz Vítko. www závodu.

Kdyžtak ještě výsledky z před 14 dnů, trochu utajeného závodu Nučicka stezka.