Hronov-Náchod

V sobotu 23.10. se běžel již 53.ročník silničního běhu Hronov-Náchod na trati dlouhé 8850 m. Byl to zároveň poslední  závod Mizuno-cupu. Startovali 4 běžci Kerteamu.
Lubomír Pokorný doběhl celkově 8. a 3. v kategorii za 29:39 - průměr 3:22/km (vyhrál Krunka za 27:45) a byl to teprve jeho letošní 2.start na závodech.
 Lenka Šibravová doběhla celkově 6. a 3. v kategorii za 34:10 - průměr 3:51/km a Helena Poborská 7. a 4. v kategorii za 34:15 (nejrychlejší byla Metelková za 30:55). Helena se stala suveréní vítězkou celého Mizuno cupu mezi ženami. Běžela také Iva Tržilová a byla 18. v kategorii za 42:47.
Časy byly letos poněkud slabší než v loňském roce, chyběla tentokrát zahraniční konkurence.

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 23.10.2010 - 21:27
peca Says:
Ne, 24.10.2010 - 12:37

Já jsem se byl letos v Náchodě jenom podívat s Ivuškou. Dělal jsem tam doprovod a fandil jsem Smile Proklusnul jsem se přibližně na 3.km a pak jsem běžel trochu rychleji zpátky po cyklostezce.