Běh milénia v Chýnově

Posláno v: | »

V sobotu jsem se s Ivuškou a dalšími členy rodiny zúčastnil běhu milénia v Chýnově. Tohoto závodu se zúčastňuji už tradičně letos jsem se ho účastnil po třetí. Je to pěkný okruhový silniční závod na 6km. Letos byli o trochu lepší podmínky než loni, na trati nebylo moc sněhu, většinou se dalo v pohodě běžet. Míst, kde byla ledovka po celé silnici, kde se jí nedalo vyhnout na trati moc nebylo.
Letos v závodu mužů moc velká konkurence nebyla, tak jsem relativně v pohodě vyhrál o asi půlminuty před Beširem. Vzhledem k tomu, že letos byli lepší podmínky a taky se mi běželo docela dobře, tak jsem běžel asi o půlminuty rychleji než loni. Před dvěma lety jsem měl myslím podbný čas jako letos Smile Letos jsem to tedy běžel za 19:26
Ještě doplňuju jak běželi ostatní členové kerteamu. Jindřiška Martínková byla 2. za 23:37. Jana Pechková byla 3. za 24:08, kdy ztratila poměrně dost v závěru. A Ivuška byla v kategorii 6. za 27:28. Běželo se jí o dost líp než v loňském roce. V ženách vyhrála Carmen Beširová.
Pěkná byla i cena pro vítěze závodu. Wink Ještě přidávám odkaz na fotky pořadatele http://picasaweb.google.com/ruzne.zavody/201101BehMileniaChynovDospeli?a... a do přílohy dávám výsledky závodu.