Běh na Čerčanský chlum

Včera jsem se s Ivuškou zúčastnil prvního letošního závodu seriálu běhů do vrchu v Praze a okolí. Běželi jsme z Čerčan na Čerčanský chlum. Cesta na závod pro nás začala v sobotu brzo ráno. Kdy jsme vstávali dřív, protože jsme do Čerčan jeli Posázavským pacifikem, aby jsme pak po závodě stihli odlovit jednu kešku Smile Já jsem část cesty prospal a Ivuška si mezitím stihla poznamenat všechny potřebné indicie.
Závod samotný probíhal dobře. Poměrně brzo po startu jsem si vypracoval malý náskok na Jirku Wallenfelse a na další pronásledovatele. Pak se náskok zhruba držel na stejné úrovni a ke konci se mi ho zase podařilo malinko zvýšit. Běželo se mi docela dobře, ale trochu jsem cítil únavu z pátečního tréninku, kdy jsem běhal v hale 16x400m. Takže jsem nakonec vyhrál v čase 18:03 Cool asi půlminuty před Jirkou Wallenfelsem. Z kerteamu se závodu zúčastnila už jenom Ivuška, která byla 3. v kategorii a 6. celkově. Běžela v čase 27:37. Na její výkonu se pravděpodobně podepsal nedávný odběr krve. Za týden v Úpici to už bude určitě lepší... Na závod byly skoro ideální podmínky, kdy bylo lehce pod nulou, ale jasno a prakticky bez sněhu. Výsledky závodu jsou již na www.behy.cz
Po závodě jsme si ještě udělali s Ivčou procházku po Čerčanech a okolí. Účelem byl překvapivě lov kešek. Smile Kromě dvou se nám je podařilo všechny odlovit. A den jsme pak zakončili dobrým obědem (nebo spíš večeří) ve Čtyřkolech Smile Přidávám ještě odkaz na moje fotky z výletu: https://picasaweb.google.com/petr.pechek/CercanyBehDoKopce# Fotky ze závodu jsou například zde.

Vložil/a peca, Ne, 27.02.2011 - 22:30