Hervis 1/2 maratón

V sobotu 2.4. nás čeká první velká akce sezóny, dle mých informací by se na startu mělo objevit 18 běžců Kerteamu a to je možné, že o úplně o všech ani nevím, Registrace na závod už byla uzavřena měsíc před startem a není převoditelná na jiné jméno takže smůlu má např. zraněný Honza Prokop.
Já jsem se letos ani nepřihlásil jako rozhodčí abych měl více prostoru vše sledovat na trati a povzbudit vás v boji o co nejlepší čas.

a Petr Hájek...chodil převážně pondělky do haly s céčkem

co se týče Bráníka mezi 3 -4 km jsme s Jirkou Syrovátkou dotahovali Ondru ,já dokonce na 4,4km šel před Jirku ale jen naskok a na 5km mě stvrdly ruce asi následek pátečních výživných kopců a bylo vymalováno a každý km byl o 15 vteřin pomalejší předcházejícího...Ivča byla na trati viděna asi na jejím 4,5km a vypadala dobře,což se potvrdilo v cili jejím osobáčkem

Kervitcer Jan st. Says:
Ne, 27.03.2011 - 16:43

Petr Pechek běžel dnes ve Venlo 1:07:24, není ale moc spokojen, zkusil to běžet hodně rychle, v závěru ale už tempo nevydržel. Přesto je to na první závod dobré a věřím, že kluci v sobotu se mu pokusí co nejvíce přiblížit.
Ještě časy z posledního testu před půlmaratonem v sobotu v Braníku.

Ne, 27.03.2011 - 20:01

Petr doběhl 19. - jednotlivé 5 km úseky měl :  15:14 -15:59 - 16:14 - 16:38 + 3:19  = 1:07:24 (prvních 10 km - 31:13 )
pro porovnání vloni : 15:25 -15:51 -16:13 -16:24 + 3:21   = 1:07:04
a předloni : 1512 -15:59 -16:30 - 16:45 + 3:22  = 1:07:48  (téměř totožný začátek jako letos)

Výborně běžela Petra Kamínková - 7. - 1:15:36 i Radka Churáňová - 12. - 1:20:32