Víkendové závody 10.-11.1.2009

Posláno v: | »

O víkendu se běžely 2 tradiční běhy na 10 km s účastí našich borců. V sobotu to byla 33. partyzánská stezka v Oseku u Berouna (na zasněžené silnici a část v lese) a v neděli běh Bezručovým údolím v Chomutově. Články o obou závodech včetně výsledků najdete na www.behy.cz
V sobotu v Oseku v mrazivém počasí (až minus 17 st) jasně vyhrál Honza Procházka za 33:28, 4. doběhl David Kawa za 35:52 a a 5. Honza Šedivý za 36:01, oba to ovšem běželi vyloženě treninkově po tvrdém pátečním halovém tréninku 10 x600 sp
V neděli v Chomutově již za příznivější teploty okolo minus 8 st vyhrál Lokšan za 33:06, Adam Kouba byl v treninkovém tempu 6. za 36:50 a Eva Slavíková v ženách 2. za 38:12 (vyhrála Bělohlávková za 37:06)
Tento týden se omlouvám za chybu v tréninkovém plánu, závody na Strahově (2 km a 600 m jsou až v pátek), ve středu v hale zařazuji tedy páteční trénink (5 až 8 km st) a v pátek naopak středeční trénink (10 až 15x400 sp).
V pátek se určitě přijdu podívat na Strahov na závod na 2 km - start již v 16.30 (počítám s účastí našich borců), potom se ale přesunu do Stromovky na normální trénink - zahájíme asi o chvíli později - úseky asi v 17.20 až v 17.30

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 12.01.2009 - 11:15
Kervitcer Jan st. Says:
St, 14.01.2009 - 09:18

Ještě doplním výsledek Lenky Šibravovové na prvním velkém Evropském půlmaratónu v Novém roce v neděli v Nizozemském Egmond aan Zee. Běželo se za mírného mrazu a ve velmi silném protivětru v první polovině závodu. Lenka obsadila výborné 15.místo v čase 1:27:26, nejlepší z našich byla Kamínková 5. za 1:19:44., daleko za Lenkou doběhla Fenclová. Více o závodě opět najdete na www.behy.cz

St, 14.01.2009 - 09:31

Ještě doporučuji podívat se na fotogalerii běhu v Oseku v nádherné zimní scenérii, najdete ji na http://www.behej.com/fotogalerie-361-beh-partyzanskou-stezkou-osek-2009.html