Nabitý víkend Kerteamu 13.-14.10.

Posláno v: | »

Tento víkend startovali naši běžci na závodech po celé republice. V sobotu se běžel za naší účasti v Brně velký závod Vokolo Príglu - 14,1 km, v Říčanech lesní běh a v Náchodě Cena Metuje v silničním běhu na 10 km.
V neděli se běžel za naší účasti Slovácký běh v Uherském Hradišti na tratích 5 a 10 km, dráhová hodinovka v Plzni a v Praze dokonce 2 závody - v Motole Salomon running cup, který byl zároveň přeborem Prahy a na Ladronce přidaný závod Run tour České pojišťovny na tratích 5 a 10 km.
Já jsem se byl podívat v Motole, kde si na perfektních kopcovitých tratích na golfové trávě výborně vedla v dětských kategoriích i mládež Kerteamu.

Přehled dosud známých výsledků :
Brno - 14,1 km kros : 4, Pechek - 45:38 (1, Sawe - Keňa - 43:28 a 2, Homoláč - 44:16)
                                 27, Kožnar - 52:38
Plzeň : 1, Martínková - 14600 m - trať rekord
Ladronka : 5 km - 1, Šibravová - 19:07
Uherské Hradiště : 5 km :  17:25 Kudrna
Motol : 8 km ženy : 3, Gregorová - 29:44 (1, Schorná-28:38 a 2, Sekyrová-29:30)

Vokolo Príglu

Z kerteamu běžela závod Vokolopríglu ještě Ivča a byla 18... A byla spokojená :-)
Mně se běželo dobře. Skoro celý závod jsem běžel s Keňanem, co byl nakonec na 5. místě. Utek jsem mu v jedný části v terénu, ale pak mě doběhl. Takže jsem mu nastoupil asi 500m před cílem. Naštěstí se mi to povedlo. :-) Závod se mi moc líbil. Trať byla pěkná a taky závod měl pěknou atmosféru.