Předvánoční posezení

Posláno v: | »

Je na čase zamluvit prostory pro tradiční předvánoční posezení. Zatím není jasné, jak proběhnou vánoční testy, ale protože nejsou k dispozici šatny, část lidí by preferovala obě akce oddělit. Nachystal jsem proto hlasování: http://doodle.com/wrvbq2uiqebb7uvy#table .
 
Navrhuji úterý, středu či čtvrtek v posledních dvou týdnech před Vánocemi, v případě středy po tréninku, v úterý nebo čtvrtek cca ve stejný čas, tj. od sedmi. Jako místo tradičně zamluvím sklípek v restauraci U pramene. Zapište se do doodlu co nejdříve, kromě možnosti Ano/Ne je také možnost "Pokud nutno" = (Ano), kterou můžete označit, že se vám to příliš nehodí, ale přesto přijdete.
 
Hlasujte co nejdříve, termín vyberu a zamluvím, až se vyjádří přiměřeně dost lidí nebo až začne hrozit, že převáží termín, kdy se mi to nehodí.

Vložil/a Dalibor, Út, 19.11.2013 - 09:40
Dalibor Says:
St, 27.11.2013 - 10:39

Posezení 11.12. od 19:00

Děkuji všem za hlasování a omlouvám se Renči, Ondrovi a manželce, kterým se vyhrávající termín nehodí. Sklípek U Pramene je zamluven na středu 11.12. od 19:00. Pro neznalé - dovnitř a okolo baru do podzemí.

Dalibor Says:
Po, 25.11.2013 - 13:29

Zatím to vypadá na středu 11.

Zatím to vypadá na středu 11. nebo čtvrtek 12. prosince. Prosím ty, kdo se dosud rozhodují, ať se co nejdříve připojí; případně ti, kdo se již vyjádřili, mohou pozměnit zelené označení za žluté a obráceně. Nejspíše během zítřka do Dominiky zavolám a budu doufat, že alespoň jeden z těchto večerů bude volný.

Sdílet....

share