Úprava termínu vánočního testu a posezení - úterý 16.12.2014

Posláno v: | »

    S ohledem na skutečnost, že v plánovaném čtvrtečním  termínu testu, trénuje v hale přípravka a nedá se počítat s možností bezpečného rychlejšího běhání, byl datum této tradiční "události" přesunut na úterý 16.12.2014. Start první skupiny je plánován 16:20, druhá skupina vyrazí k překonání sama sebe v 17:15hod. Neboť jsem letos ve "výborné" formě a nemá cenu to dokazovat, pasuji se do role měřiče/zapisovatele.
Po ukončení testů proběhne od 19:00 tradiční vánoční posezení v restauraci U pramene /dříve Dominika/ kde bude možné, při dobrém, posilňujícím moku, zhodnotit letošní sezonu a vytyčit si smělé cíle pro rok následující.
 Petr

Vložil/a stenak, Po, 01.12.2014 - 21:48
Mirek Says:
Čt, 11.12.2014 - 02:03

Vánoční test

Na vánoční test přijdu v 16 hodin. V prvním termínu ho chci absolvovat a v rámci možností pomoct Petrovi. Druhý termím už se mohu plně zapojit do organizace a měření. Pak, nejpozději v 18:30, musím odejít na již slíbenou besídku do Újezda nad Lesy. Rád s vámi posedím na Štědrý den u Honzy Kervitcera.
Mirek

Cestovatel Says:
Po, 01.12.2014 - 23:28

Vánoční test + posezení

Po dnešním tréninku se Mirku v cca 12-ti členné skupině vedla široká diskuze o všech možnostech a to i včetně přeložení vánočního testu na leden (pokud jsem dobře slyšel). Ve středu jsou v hale VZ a ve čtvrtek také nelze vánoční test běžet a to z důvodu velkého počtu dětí, kteří mají v tento den trénink. Nelze srovnávat zkušenost minulých let a trénink naší skupiny v souběhu této skupiny začínajicích atletů. Nábor byl v tomto roce natolik úspěšný, že v hale nebývá ve čtvrtek k hnutí (dle sdělení trenérů dětí a těch, kteří mají tuto zkušenost). Spojení vánoční test a čtvrtek 18.12 lze prostě označit za makabrózní variantu. :) Takhle jsme se na tom shodli. Proto alternativa s úterým. Závěr? Holt se musíš podřídit a nebo tam nebudeš což by byla škoda :) Příjezd Honzy namísto setkání zajistíme :)
Pavel

Mirek Says:
Út, 02.12.2014 - 13:36

Předvánoční test

Kluci a co pondělí 22. prosince. Z mého pohledu je to letos jediný rozumný termín.
Ohledně akce v Újezdě n.L. jsou na mě vázáni další lidé a v dané situaci je i mojí společenskou povinností se jí zúčastnit. Zkrátka, kolem 18:30 musím zvednout kotvy a zamířit na východ. Mylím, že je to rozumný kompromis, i když z něho radost nemám, posedím s vámi 24. u Honzy. M.

Mirek Says:
Po, 01.12.2014 - 22:43

Petře, škoda že jsi změnu

Petře, škoda že jsi změnu termínu nekonzultoval se mnou a Honzou Kervitcerem. V ten den pořádá SŠK Újezd nad Lesy předvánoční besídku a já s Honzou tam pravidelně chodíme. Je to pro nás neřešitelná situace. V hale jsme při testu nikdy nebyli sami a vždy proběhl bez problému.
Mirek

stenak Says:
Po, 01.12.2014 - 23:52

   Mirku tuto změnu jsme

   Mirku tuto změnu jsme probírali dnes se staršími členy skupiny. Vedla nás k tomu snaha,aby testy mohli  proběhnout řádně i za dočasné Honzovi nepřítomnosti a v nějakém přijatelném termínu. Bohužel čtvrtek je z důvodu velkého počtu trénujících  malých dětí přípravky nevhodný.  Vzpomeň jaké množství se jich pohybovalo na venkovním oválu. 
To, že se letos koná vánoční posezení naší skupiny můžeme poděkovat Daliborovi Slovákovi, Danu Kůsovi a Pavlu Kudrnovi, kteří projevili zájem o konání akce a snažili se zajistit v tomto čase před vánoci  důstojné místo.  "Proběhli" několik restaurací v okolí Stromovky s různými termíny, bohužel bez úspěchu. Až následně se Pavlovi podařilo zajistit tento uvolněný termín.
 
 

Sdílet....

share