Mistrovství ČR v krosu

Na M ČR v krosu v sobotu 21.3. v Hluboké u Kdyně se objevilo 5 členů Kerteamu. Mezi ženami na 6 km skončila Helena Poborská po pěkném výkonu 5. v čase 22:25, když za vítězkou Sekanovou zaostala o 1:02. Helena si užila celé první kolo (2 km) v čele, potom většinou už běžela na 5.místě spolu s Evou Slavíkovou, která ale v závěru trochu vytuhla a doběhla 7. v čase 22:40. V kategorii mílařů na 4 km skončil na 12.místě Jarda Luč za 13:04 a 20. doběhl Tomáš Gorner v čase 14:05 (zde vyhrál Mikulenka v čase 12:19). V hlavní kategorii vytrvalců doběhl 22. Martin Berka v čase 34.44 a na 25.místě doběhl Martin Olšan v čase 35:22 (vyhrál američan Vail za30:30), David Kawa pro silné nachlazení nakonec ani na Hlubokou neodjel.
V sobotu se také běžel v Krčském lese jarní běh, kde s pořádáním pomáhali Michalu Javůrkovi Kaše,Bolehovský, oba Jindrové a moje manželka, jako běžci nás reprezentovali Olga Firsová (vyhrála závod žen) a den po návratu s teplé Floridy i Jan Kervitcer ml., který skončil ve své kategorii 5.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 23.03.2009 - 16:09