Kompenzační cvičení s Vandou KB

Posláno v: | »

Zveřejňuji informaci a nabídku Vandy na kompenzační a regenerační  cvičení
 
Aby nám běh prinasel dlouho radost i ty medaile, neobejdeme se bez regenerace a doplnkovych cvičení. Řada z nás tu běhá dobře, ale s dřívější či pozdější (leč stoprocentní) vyhlídkou na zdravotní problémy. Prevencí jsou pak cvičení zaměřena na hluboký svalový systém, odstranění svalových dysbalanci a drobných blokád. Tzv. kompenzační cvičení bychom měli provádět denne, v praxi se to ovšem neděje.
Protože je i pro mne problém podobný jako pro mnoho z vás, ráda si tohle vezmu ve skupině na starost. Budeme cvičit s vlastním tělem i s pomůckami jako je BOSU nebo SM-system. Se třemi dětmi nemohu zaručit stoprocentní pravidelnost, ale minimalne jednou za dva týdny, některé pondělí nebo pátek, cvičit budeme. Zájemci, přidejte se, zeptejte se a neváhejte mi napsat. Info o plánovaných cvičeních, trvajících obvykle do pul hodiny, napíšu nejspíše na FB, nebo nas proste uvidíte.
A bonus navíc: po skončení rodičovské se zčásti vracím k narovnávání bolavých těl. Jedním z míst je i fyzio ordinace v Pacovske, Praha 4. Regenerace a fyzioterapie po předchozím objednání i pro vás: masáže, cvičení dle potřeby..i lávove kameny. Kerteamaci (a longrunaci) mají 20% slevu na fyzioterapii. Kompenzační cvičení na stadionu (a nyní v hale) je samozrejme gratis!
Tak se těším:)

Dne 9.12.2014 11:12 "Vanda Kadeřábková-Březinová" <vanda.longrun13@gmail.com

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 13.12.2014 - 23:11

Sdílet....

share