VT Kerteamu Děkanské skaliny 22.-29.8.

Posláno v: | »

Již se blíží termín letního VT Kerteamu. Stále je ještě dostatek volných míst, k dispozici je celý penzion se 70 lůžky, beru proto pořád další zájemce, možná je i účast na kratší dobu než celý týden. V příloze objevíte základní pokyny plus seznam zatím přihlášených a hlavně základní plán tréninku. Postupně ještě doplním přesné rozdělení pokojů a další pokyny  až je obdržím od majitele penzionu pana Karlíka.
 
 

Vložil/a Kervitcer Jan st., Út, 11.08.2009 - 09:16
Kervitcer Jan st. Says:
St, 12.08.2009 - 11:22

Tak již mám seznam pokojů, je jich pouze 17 a celkem je jen 57 míst, takže by to mělo vyjít téměř přesně, k dispozici bude jen několik volných míst pro ty, kteří přijedou až během týdne.
 V upravené příloze již najdete rozdělení pokojů, můžeme ještě provést drobné úpravy případně výměny pokojů, moc možností ale není.
Pokoje č.13,14,15 a 16A jsou ve vedlejší budově a jsou již k dispozici od pátku, počítám, že je využijí hlavně ti co jedou pouze na víkend (Sojka,Soukup,Halama), nebo ti, kdo chtějí přijet na celý týden už v pátek.
Stravování začíná v sobotu obědem, nutně tedy potřebuji zprávu od těch, kteří plánuji přijet později, zatím vím pouze o Jirkovi Procházkovi.

Kervitcer Jan st. Says:
Čt, 13.08.2009 - 13:05

Doporučená cesta autem :
Pokud chcete ušetřit cca 5 km a vynechat nepříjemný průjezd Českými Budějovicemi doporučuji trasu z Tábora přes Třebóň a Trhové sviny přímo do Besednice. Z Tábora až na Děkanské skaliny je to 95 km  

Kervitcer Jan st. Says:
Čt, 20.08.2009 - 14:46

Drobná změna pokojů.
V příloze číslo 2 najdete ještě drobnou změnu v obsazení pkojů podle potvrzené účasti.
Odeslalal jsem to již panu Karlíkovi, ubytování si bude již řídit podle tohoto seznamu sám včetně placení pobytu.

Sdílet....

share