Běchovice

V neděli 27.9. se běžely již 113.Běchovice. Letos byla účast Kerteamu poněkud slabší, napočítal jsem pouze 7 borců.

St, 30.09.2009 - 21:33

Já jsem se byl letos na Běchovicích jenom podívat. Proběh jsem si v rámci tréninku na maraton trať s baťůžkem :-) A přitom jsem udělal i nějaké fotky. Tady je odkaz na ně: http://www.facebook.com/album.php?aid=27256&id=1609927987&l=c38def420b Taky jsem fandil a to hlavně Ivě, která byla 29. v kategorii příchozí.
Ještě bych tu zmínil, že Jana Pechková běžela o víkendu 10km běh Valašským Meziříčím, kde obsadila pěkné 3. místo. Fotky i článek o závodě jsou na www.behy.cz
Já jsem v pondělí pěkný víkend v Praze zakončil tréninkem u trenéra, kde jsem byl jenom já s Ivou. Já jsem šel asi 21 km a v tom 6km stupňovaně přibližně v tempu 3:30.

Dalibor Says:
St, 30.09.2009 - 22:32

Ještě bych dodal, že Pazďoch byl 37. celkově a 27. v mistrovské kategorii za čas 34:40. Myslím, že Peca ho jistě předběhl i s batůžkem:-).

peca Says:
St, 30.09.2009 - 23:19

No to určitě ne Smile
Vybíhal jsem chvilku po startu žen, takže jsem ho ani předběhnout nemoh... Laughing