Běh o Újezdskou sovu

V neděli, za ideálního běžeckého počasí dosáhli další členové Kerteamu pěkných výsledků na rovinaté trati dlouhé 5500 m. Absolutní vítěz Dalibor Slovák doběhl časem 17:29 před Jiřím Milerem. Ve stejné kategorii byl časem 19:39 7. Lukáš Pazdera. V kategorii 50-59 jsem doběhl za Milošem Smrčkou na 2. místě časem 20:59, což je mírné zlepšení proti loňsku. O lepší výkon mě připravily vyměšovací problémy, které mě přepadly při náběhu do 2. kola.
Suverénní mezi ženami byla na trati 3300 m Helena Poborská časem 11:53.
Na 3. místě v kategorii doběhla Helenina dcera. Dětské kategorie dekoroval Roman Šebrle, jehož dcera běžela nejkratší 50 metrovou trať. Závody se celkově povedly, bylo hodně pěkných cen, občerstvení a možnost zakoupit si kvasnicové pivo a opečenou klobásku.