Tak se musim pochlubit, teamy jsme vcera na Matonce VYHRALI !!! :) Sice sem mel teda vysledek jako v mezicase na 1/2Maratonu, ale na druhou stranu sem byl v sobotu od 1 do 7 na Budo seminari a pak hned zavod, takze s tim co mam ted nabehano ted na nic lepsiho nemam a sel sem uplne na krev :) a v zaveru mi dost tuhly nohy. Celkove 77. misto http://www.praguemarathon.com/images/stories/articles/files/GP10/mix12.pdf

Vložil/a zlatas, Ne, 12.09.2010 - 13:33
Janinka Says:
Po, 13.09.2010 - 08:36

Jablonné -> Suchý vrch

Já jsem o víkendu běžela kopec v Jablonném a po delší době se mi zas podařilo předběhnout Blanku Paulu :-). Ona je teda sice spíš ostuda, že mě pořád předbíhá, ale stejně mám radost Cool.

peca Says:
Út, 14.09.2010 - 10:16

Tady je video z vyhlášení od Iscarexu

Dalibor Says:
Út, 14.09.2010 - 14:48

To je úžasné, jak řeknou "Jana Pechková" a přibatolí se ten malý prcek:-).

Mirek Says:
Ne, 12.09.2010 - 22:57

.

Sem jsem to uložit nechtěl, chci to smazat.

Kervitcer Jan st. Says:
Ne, 12.09.2010 - 16:36

Letos jsem závod kvůli Lubošově svatbě neviděl, holky i Bet běželi výborně, přidám ještě umístění a časy Kerteamu :

Ne, 12.09.2010 - 22:07

Ještě běžela Iva Tržilová 5km za 23:57 (23:35 čistý čas). A ještě ráno běžela závod na Blančin kopeček v Berouně. Ten vyhrála, u něho jsem výsledky ještě neviděl. Ani jsem se nebyl v Berouně podívat, protože pak bych nestihnul trénink nebo bych se nestíhal podívat na večerní granprix. I z pohledu diváka to byl pěkný zážitek Smile.Výsledky z Berouna na internetu zatím nejsou. Tuto dvojkombinaci si dalo víc lidí...
Přidávám ještě odkaz na moje fotky. Vzhledem ke kvalitě foťáku nejsou moc povedený. http://picasaweb.google.com/petr.pechek/PIMGrandprix2010#

Mirek Says:
Ne, 12.09.2010 - 22:54

Blančin kopeček

Mohu jen dodat že se běželo za pěkného a příjemného počasí. Ranní mlha se do startu rozplynula. Z důvodu rekonstrukce ulice byla změněna trať v ulicích Berouna, ale protože délka tratě se nezměnila, jsou dosažené časy srovnatelné. Závod vyhrál za 2 roky již padesátník Pepa Poduška časem pod 16 minut. Nebýt změněné tratě, byl by to traťák. Vpodstatě jsem neměl soupeře, tak jsem svoji kategorii vyhrál časem 18:04. Nikoho dalšího z Kerteamu mimo Ivy jsem tam neviděl.
Mirek

Bet Says:
Ne, 12.09.2010 - 18:04

Jo trochu mě mrzí, že jsem, to nestlačil pod 32, ale je pravda, že jsem se už skoro měsíc neukázal na dráze a navíc jsem běžel 8km úplně sám... Jinak ale super atmosféra! Příští rok vyrazím znova.