114.Běchovice

Posláno v: | »

Letošní Běchovice asi vejdou do historie jako jedny z nejdeštivějších a také nejstudenějších, naposledy byly podobné podmínky podle mých záznamů v roce 1983, kdy byl ale navíc ještě téměř uragan proti. Letos se  k dešti a chladu - pouhých 9 st přidal také protivítr, takže podmínky to byly docela kruté. Z Kerteamu mělo nakonec odvahu běžet pouze 5 běžců - Šibravová,Lepičová,Hanzlová,Kervitcer ml. a Kaše.

Pá, 01.10.2010 - 11:50

Já jsem se letos rozhodl, že se místo Běchovic zúčastním běhu na Hejšovinu. Závod na Hejšovinu se konal stejně jako Běchovice v neděli. Bohužel stejně jako na Běchovicíh bylo na závod poměrně špatné počasí. Pršelo a velká část trati byla hodně rozbahněná.
Na závod se sešla docela slušná konkurence, například Tomáš Blaha. Já jsem to rozběhl docela rychle, takže jsem získal už během úvodních 2km, které byly převážně po asfaltě a jenom mírně do kopce, malý náskok. Ale Tomáš mě v kopci po přeběhu hranic doběhl a kousek jsme běželi spolu. Pak na rovině jsem mu zase utekl a získal náskok, který jsem udržel i v závěrečném stoupání ve skalách po schodech. Měl jsem taky výhodu v tom, že jsem si vzal krosové boty, které v bahně byly lepší než silniční obuv.
Závod jsem tedy vyhrál před Tomášem a třetí byl Michal Horáček. Z Kerteamu ještě běžela Jana Pechková, která byla 1. v kategorii a 4. celkově a Iva Tržilová, která byla třetí v kategorii. Bohužel jí příliš nevyhovovalo závěrečné stoupání po schodech, kde trochu ztrácela. V košicíh by jí mohla trať vyhovovat více Smile
Připojuju ještě můj záznam závodu z garminu: http://connect.garmin.com/activity/50803000 Výsledky závodu jsou jako obvykle na webu iscarexu.

kervi Says:
Po, 27.09.2010 - 20:58

Byla opravdu slusna kosa a nebyt toho ze jsem se vetsinu casu vyvazel za Kasikovymi mohutnymi rameny, tak nevim nevim...Smile V zaveru sem na to (legendarne) lehnul a nedal Kasikovi sanci. Nadelil sem mu celou jednu sekundu, coz je rozdil tridy.Smile Samozrejme ovsem zaslouzi vice uznani nez napriklad prihlaseny ale nenastoupeny webmaster, ale to uz patri k veci...Wink