Víkendové krosy 6.-7.11.

Posláno v: | »

Tento víkend byl ve znamení 3 tradičních krosů, na kterých se prezentovali úspěšně běžci Kerteamu.
Nejprestižnějším závodem byl určitě nedělní 66.ročník běhu kolem Doubravky v Teplicích. V hlavním závodě na trati 4200 m zde po velkém boji zvítězil Adam Kouba před Jardou Lučem.
Ve východních Čehách se v sobotu běžel jubilejní 30.ročník Adrkrosu, velmi náročného krosu ve skalnatém terénu. Zde na trati 9 km doběhl na 3.místě Honza Mrázek v čase 33:19 za dvojicí Groh, Fejfar. Běžela zde i Jana Pechková, byla 10. v čase 43:07.
V Praze se v Krčském lese přesně týden před Velkou Kunratickou běžel už 16.ročník SILD krosu - 10 km muži a 5 km ženy. Lenka Šibravová zde byla 2. v čase 19:22 a Helena Poborská 3.  za 19:40, když nestačili jen na vítěznou Gregorovou-17:54.  Mirek Fliegl byl ve své kategorii 2. za 40:36.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 08.11.2010 - 15:02
Janinka Says:
Po, 08.11.2010 - 15:46

Adrkros se mi běžel dobře - asi díky tomu, že jsem běžela docela pomalu a neměla jsem tedy žádnou krizi. Zaběhnutý čas je dost špatný, ale svádím to na počasí a silniční boty Cool. Asi hoďku před startem začalo drobně pršet a trať byla dost blátivá. Celkově bylo neskutečných 428 závodníků (myslím, že i část běžců odmítli, protože bylo 10 minut do startu a u přihlášek ještě byla fronta). Hlavně po prvním kilometru a zúžení cesty na blátivou pěšinku to bylo vcelku hustý.
Jinak je to krásný závod a všem doporučuji. :-)