Pečky - 10 km

V sobotu 12.3. nás čeká první letošní velký silniční závod - tradičních 10 km v Pečkách. Letos by závodu mělo přát i počasí, předpověď je 11-15 st a dokonce i mírný jihovýchodní vítr, tedy po obrátce spíše do zad.
Počítám s velkou účastí našich borců i když podle přihlášek předem na internetu (doporučuji) to zatím tak nevypadá. Z naší elity určitě poběží silná trojka Pechek,Losman a Kouba a také ženská elita Martínková, Šibravová, Weissová. Určitě ale poběží i celá řada dalších, také já se tradičně přijedu podívat a povzbudit na trati.
Další víkend je na programu M ČR v krosu poblíž Prostějova, tam se chystají zase jiní - Honza Mrázek, Honza Procházka a Jennifer Stevens, která běžela včera v hale test na 5 km za 18:21 (poslední km za 3:31). Z účastníku desítky v Pečkách tedy poběží asi jedině Jindřiška Martínková.  Také tam se určitě zajedu podívat.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Čt, 10.03.2011 - 12:26
Kervitcer Jan st. Says:
So, 12.03.2011 - 22:05

Kerteam byl v Pečkách tradičně úspěšný, v mužích 2. a 6. místo a v ženách dokonce 2.,3. a 4. místo, to je výborná bilance. A to letos startovalo pouze 9 našich běžců. Komentář a výsledky jsou již na www.behy.cz.  Výsledky jsou ale bohužel chybné, vypadla v nich hned 2.řádka u Petra Pechka, takže všichni včetně jeho mají uveden až časy toho následujícího.

Ne, 13.03.2011 - 14:57

Omlouvám se, že jsem úplně zapoměl na Danielu Havránkovou, doběhla jako 6.žena a 5. v kategorii v čase 41:05 - m.20:58

ivca Says:
Út, 15.03.2011 - 13:24

A take na mne jste zapomnel, a neni to bohuzel poprve. :-(((( Ja preci nemohu za to, ze beham pomaleji, nez bych chtela. Ale trenuji take v Kerteamu jako ostatni, ktere jste jmenoval, tak bych byla rada, kdyby jste na moji ucast nezapominla. Dekuji.
Iva

bryndak Says:
St, 16.03.2011 - 06:51

Obávám se, se že nikdo jiný než ty za rychlost tvého běhu nemůže.

Út, 15.03.2011 - 21:47

Moc se omlouvám, Ivča Tržilová byla 11. běžcem Kerteamu v Pečkách, ddoběhla ve své kategorii 24. v čase 49:31 - mezičas 24:53. Až bude úplně zdravotně fit zaběhne určitě mnohem lépe.