Dráhový víkend Kerteamu 27.-28.8.

Tento víkend byl ve znamení 4.kola soutěží družstev - běželo celkem 11 lidí z Kerteamu a veteraniády - M ČR za účasti 2 osob.
Přináším opět tradiční přehled, vyzdvihuji především 2 nové osobáky Daniely Havránkové přímo na cestě ze soustředění a také zlepšení Katky Zapletalové ze Stodůlek po několika trenincích s Kerteamem. Konečně také letos zvítězil i Honza Boček a osobák si zaběhnul i Marek Kožnar.

12:28,72 (1) - 3 km přek.
          Kadeřábková-Březinová - 8:35,85 (1) - 2 km přek.
                                                     82,89 (1) - 400 m přek.

II.liga 28.8. Praha - Děkanka
            Martínková - 18:54,50 (1) a 5:16,71 (2)
           Zapletalová - 20:17,73 (2) a 5:39,96 (5)
           Gorner - 16:36,81 (2)

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 29.08.2011 - 14:20
peca Says:
Čt, 01.09.2011 - 23:45

Bufo cross

Sice to není dráha, ale i tak to sem napíšu. Smile
Já jsem se v neděli po krátkém, ale hodně intenzivním soustředění v Janských lázních zúčastnil tradičního běhu skalami, bufo crossu.
Závod jsem rozběhl s Radkem Grohem a s Honzou Havlíčkem. Kdy jsem v prvním dvou kilometrovém úseku po asfaltu utekl s Radarem Honzovi. Malý náskok jsme si před ním držili až na nejvyšší bod trati, tam jsem z kopce bohužel už moc nestíhal, a tak mě Honza z kopce předběhl. Asi ještě byla cítit únava a z kopce v těžkém terénu mě to moc nešlo. Honza pak předběhl i Radara a mě se postupně vzdalovali. Na závěrečném úseku na asfaltu jsem Honzu před sebou viděl. A snažil jsem se ho dotáhnout. Myslím si subjektivně, že jsem ho i trochu stahoval, ale dotáhnout se mi ho bohužel nepodařilo.
V cíli jsem tedy obsadil 3. místo. Pozitivní na tom bylo, že jsem běžel o 14s rychleji než v loňském roce, kdy jsem závod vyhrál Smile

Janinka Says:
Po, 29.08.2011 - 15:24

Postup

Trutnovu se podařilo po infarktovém závodě, kdy jsme o tři body byly na potřebném 2.místě, postoupit přímo do I.ligy. Cool Přitom jsme po prvních několika disciplínách ztrácely na 2. místo propastných cca 70 bodů a ztráta se už zdála nepřekonatelná.
Všechny časy byly znehodnoceny silným větrem, kdy se půlka i patnáctka rozbíhaly neskutečně pomalu, protože nikdo nechtěl jít dopředu. O pořadí rozhodovalo až výrazné zrychlení v druhé části závodů.