Mattoni grand prix se 2 výhrami Kerteamu

Celkem 11 lidí z Kerteamu  se objevilo v sobotu večer na startu  Mattoni grand  prix.
V 19.00 se běželo 5 km žen, kde Holky z Kerteamu suveréně ovládly týmovou soutěž celkovým časem 57:12 - Havránková - 16.-18:45, Martínková 18. -19:05 a Zemanová 22. -19:22. Byly jediným týmem pod 1 hod. Celkově 55. doběhla Iva Tržilová - 22:34 a na 456. místě doběhla i moje dcera Soňa - 27:29. V cíli bylo klasifikováno 1481 běžkyň.
Ve 20.30 se běželo 10 km, kde porvé mohly běžet i ženy. Vítězství v kategorii 40-49 let zde získal Ondra Blaha, který doběhl na celkovém 34.místě.
17, Procházka - 32:42 - mezičas 5 km - 16:05
20, Mrázek - 33:15 - mezičas - 16:25
34, Blaha - 36:00 - mezičas - 18:05
74, Syrovátko - 38:19 - mezičas 19:28 - vše RT
109, Kervitcer ml. - 39:16 - mezičas - 20:00 - vše RT
162, Šibravová - 41:09 - mezičas - 20:05
Lenka běžela v týnu nísto jednoho hocha, ve výsledcích jí proto najdete jen podle čísla 444, navíc ale už v průběhu závodu trpěla střevními potížemi, které ji potom trápily ještě celou noc. Její výkon tedy zaslouží obdiv.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 11.09.2011 - 13:52