Mistrovství ČR v krosu

M ČR v krosu se letos konalo v nádherném krosovém areálu v Střelských Hošticích mezi Strakonicemi a Horažďovicemi za překrásného jarního počasí. Z Kerteamu startovalo 11 dospělých a 4 mladí z Újezda nad lesy.
Stejně jako v hale na nás opět zbyly pouze brambory - tedy 4.místo Jana Procházky v hlavním závodě, mezi mladými byl nejlepší Honza Kubš v starších žácích - 9.místo.
Bohužel pro nemoc nemohl běžet Adam Kouba a také Gabina Emanovská, oba by určitě byli mezi nejlepšími.
                                     15, Mrázek - 33:15

Kromě M ČR byla o víkendu ještě spousta dalších krosových závodů.
V sobotu se běžel jarní běh Krčským lesem, kde měla běžet jen Helena Poborská a Branická 10 - zde vyhrál Losman za 33:20.
V neděli se běžel běh Prokopským údolím - zde nás reprezentovali Pazdera,Fliegl, Martínková - vyhrála ženy za 13:01 a Honza Kubš - 2. v žácích. úspešní jsme byli na trati listonošova krpálu Vrané-Zvole, kde byl 1, Pechek a 2, Slovák a v ženách 1, Lepičová, běželi zde ale také Tržilová, Zemanová a Kočkovská.  Běhalo se i v Čáslavi - běh Vodranty, kde byla Havránková na 4 km 2. za 15:02, 10 km zde běžel náš nový borec Petr Štefa - r.76 - byl 7. za 38:36

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 26.03.2012 - 22:03