Jardův kopec

Posláno v: | »

Ve čtvrtek jsem se s dalšíma běžci kerteamu zúčastnil Jardova kopce. Dříve několikrát jsem se závodu nemohl zúčastnit, protože byl před jinými důležitými závody, které jsem chtěl běžet. Letos mě to konečně vyšlo. Smile Letos jsem od závodu neočekával nějaký super čas, protože den předtím na tréninku jsem se cítil dost unavený a musel jsem trénink dokonce o jedno kolo zkrátit. Taky jsem si myslel, že to bude dost velký souboj s Daliborem.
Nakonec to dopadlo co se týká času, tak jak jsem očekával. Běžel jsem poměrně pomalý čas 8:11. Dalibor se mě od začátku už nedržel, i když jsem kopec podle mě běžel poměrně volně, abych měl sílu na druhou polovinu závodu, která je poměrně po rovině.
V cíli to dopadlo tak že Dalibor byl druhý v čase 8:37. Z keretamu ještě běžela Helena Poborská a Kamila Gregorová. Helena byla druhá za Kamilou. V mužích pak ještě běželi Petr Rada a Martin Pulkrábek. Na trati fandili Ivuška, Míša a trenér.
Na závod bohužel nebylo moc dobrý počasí. Chvíli před startem závodu žen se spustil dost silný déšť a chvíli to vypadalo, že bude i bouřka. Ta se ale nakonec nekonala. Po závodě, pak bylo příjemné posezení u ohně spojené s opékáním buřtů na zahradě u Jardy Macáka. Tam bolo i vyhlášení. Takže ti co odjeli hned po závodě a byli vyhlášení, měli smůlu a nedostali diplom. Letos jsem tam byl poprvé a bylo to fajn Smile A počasí se již v tu dobu umoudřilo...
Výsledky už jsou na stránkách kopce: http://kopec.webzdarma.cz/

Vložil/a peca, Ne, 22.04.2012 - 16:53
Dalibor Says:
St, 25.04.2012 - 10:37

Na Jardově kopci jsem byl ještě hodně unavený a taky mi nesedělo bláto v horní části trasy, takže jsem byl rád za druhé místo a protože jsem byl dost promočený, vydal jsem se raději rychle zpět na kolej.
Chuť jsem si malinko spravil na druhý den. Přijel jsem domů a zjistil jsem, že se v Luhačovicích v rámci Diabetologických dnů koná Běh proti diabetu. Byl to první ročník a všichni včetně dětí byli vysláni na tříkilometrovou trať s jedním větším kopcem, prvních pár set metrů jsem proto běžel s osmiletým synovcem, abych ho povzbudil. Čelo závodu jsem pak dotáhl na vrcholku kopce a bez potíží doběhl do cíle na prvním místě.
Celkem se zúčastnilo kolem 70 lidí, tedy víc než na mém běhu, takže musím do podzimu zapracovat na propagaci;-). Výsledky jsou na www.behprotidiabetu.cz .

Sdílet....

share