Kerteam vítězí v Lánech

Julilejní 40.ročník Běhu vítězství v zámeckém parku v Lánech byl pro Kerteam velmi úspěšný.
Své loňské vítězství zde suveréně obhájil Honza Boček časem 24:11 (Kouba zde běžel v roce 2008 čas 24:14, Slovák v roce 2007 čas 24:15 a Honza vloni 24:23), v kategorii do 30 let doběhl 3, Petr Brynda za 27:01 (vloni a předloni běžel 27:10 a 27:36).
Mezi ženami na poloviční trati vyhrála Helena Poborská za  13:42 a bylo to zde její již třetí prvenství).
Na vyhlašování vedle již tradiční Livie Klausové nechyběl tentokrát ani prezident Klaus, viz fotka v příloze.
Z Kerteamu zde dále běželi Pavel Kopka se všemi dětmi, Honza a Soňa Kervitcerovi, Pavel Bolehovský a jeho 2 kluci a dále Zdeněk Vencálek a Petr Rada.

PřílohaVelikost
DSC05148.JPG90.04 KB
Vložil/a Kervitcer Jan st., Út, 08.05.2012 - 15:57
bryndak Says:
St, 09.05.2012 - 09:41

Má nová tréninková metoda spočívající v koncentraci energie při sezení na kancelářské židli v průběhu týdne a její excitace v průběhu víkendových závodů, zjevně přináší své ovoce. Neb se průběžně zlepšuji navzdory tomu, že trénuji méně a méně Smile.

Dalibor Says:
Čt, 10.05.2012 - 09:21

Tak to jsi účastí na pondělním tréninku přišel o několik desítek vteřin a druhé místo. Příště by sis takové experimenty měl odpustit;-).

Čt, 10.05.2012 - 11:28

Tréninková metoda je teprve ve zkušební době :-), jistých chyb se lze dopustit.
Navíc třetí místo je vděčné pro fotografy, protože se pak na bedně obvykle nalézám vpravo, což je místo kam směřuje v ploše oko evropského diváka, pokud se mu snímek dostane do rukou.

Čt, 10.05.2012 - 12:05

Zlatý řez je hezká věc, ale to by tě nesměl stínit ten tlustý pán. Navíc se zdá, že nedoceňuješ ekonomické ztráty plynoucí z třetího místa - víš, za kolik se dá dneska střelit taková hezká křišťálová váza?