Úspěšná Velká Kunratická

Velká Kunratická patří mezi nejoblíbenější a také nejúspěšnější závody Kerteamu. Já sám jsem letos absolvoval už 46.start v hlavním závodě.
Letos jsem ve výsledcích napočítal celkem 22 našich běžců a běžkyň a to chybí ještě Iva Tržilová, která běžela bez čipu.
Také bilance v hlavních závodech je skvělá včetně vítězství v hlavních kategoriích, mezi muži máme 4 v prvních šesti a 5 v první dvacítce a mezi ženami rovněž  5 v první dvacítce.
Hlavními hvězdami byli Honza Procházka a Kamila Gregorová i když byli oba přihlášeni za jiný tým, ale počítám je do Kerteamu.  Honza Procházka zaběhl nejlepší čas od roku 1988 a Kamila Gregorová je zase  první ženou pod 14 min na trati přes Hrádek.

Běžel také Martin Pulkrábek

Moc se omlouvám Martinovi, zaběhl čas 17:47,8 a byl v kategorii do 39 let na 450. místě