MČR v aqualonu ve Zlíně (400m plavání + 5km běh na dráze)

Včera se uskutečnilo mistrovství ČR v aquatlonu ve Zlíně.
 Atleti tam pěkně prohnali triatlonisty specialisty! V kategorii K24-39 skončil Luboš Gaisl (jeden z našich dlouhodobě top vytrvalců) na 2. místě za reprezentantem Františkem Kubínkem, když závěrečnou pětku zaběhl v sólo stíhacím závodě za neuvěřitelných 15:01(PB)! Stejně byl nespokojen ;).
 Já byl po plavání hodně vzadu a nevědomky si průběžného pořadí při běhu (beželo se Gundersenem) jsem prostě běžel co to dalo a bylo z toho nakonec 4. místo v K24-39. Všechny mužské kategorie běžely naráz, takže nás bylo najednou asi 70 na ovále, bylo teda potřeba běžet skoro pořád ve druhé dráze!
 Nakonec jsem 5km zaběhl za 16:15,0 (3:13,3:16,3:17,3:19,3:10), takže to byl dobrý test před MČR v půlmaratonu ;).
 Třetím atletem byl Daniel Noah, který se dokázal po plavání také hodně posunout a zaběhl 5km za 16:09.
 Ahoj v pondělí na kopcích!

Vložil/a Franta Schoval, Ne, 16.03.2014 - 11:40
Kervitcer Jan st. Says:
Ne, 16.03.2014 - 15:36

Aqualon

Blahopřeji ke kvalitnímu běhu, odpovídá to času okolo 15:50 za standartním podmínek, také celkové umístění v kategorii není špatné