Skol,
nechtěl by se někdo připojit na Vltava team run 16-17/5/2015?
Tým cca 10 lidí, 350km. Je nás s Adamem zatím asi 7, vzhledem k tomu, že trénink není, co býval, běžíme na pohodu ;-)
http://vltavarun.cz/propozice
http://vltavarun.cz/mapy
Marek
Vltava run
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
Poslední komentáře
1 týden 6 dnů zpět
30 týdnů 5 hod zpět
30 týdnů 4 dny zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 2 týdny zpět
1 rok 2 týdny zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 39 týdnů zpět
1 rok 40 týdnů zpět