Kbelská desítka v režii Kerteamu

V sobotu 7.3. konečně zahájila jarní běžecká sezóna v Praze tradiční Kbelskou desítkou. Na start se postavilo nakonec 7 borců z Kerteamu a vyhráli jsme obě hlavní ketegorie. Výkony všech byly opravdu na vysoké úrovni (téměř samé osobáky), jen si nejsem jistý, zda to bylo přesně 10 km (GPS jednoho závodníka ukázala 9810 m).  Ale i tak by to byly vynikající časy.

Tento víkend nás čekají další závody.
V sobotu se běží 10 km v Pečkách - tam by určitě měl běžet Petr Pechek a také kros v Hrdlořezích - zde počítám se startem Heleny Poborské a Davida Kawy, v neděli je potom listonošův krpál (Jarov-Zvole), kde poběží Slovák,Poborská,Prouza a možná i další.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 09.03.2009 - 10:18
Dalibor Says:
St, 11.03.2009 - 17:36

Trenére, bohužel na Listonošův krpál nedorazím. Už od minulé středy mě bolí holeň a nárt; zatím to nepřestává; až to přebolí, objevím se na tréninku.
Nevím ani, jestli mám jet na republiku v krosu. Nejspíš ne...:-(

Petr Rada Says:
Po, 09.03.2009 - 17:57

Délka trati

trenére souhlasím mě GPS ukázala 9825m.Já jsem závod skončil na 3km,pak párkrát popoběhl k 7 km,kde jsem měl čas 26:30min. a tam definitivně zmrzl,achilovka přestala poslouchat ale i tak jsem došel do cíle neb nerad vzdávám v čase kolem p.Krejzy