Skol,
nechtěl by se někdo připojit na Vltava team run 16-17/5/2015?
Tým cca 10 lidí, 350km. Je nás s Adamem K. zatím asi 7, vzhledem k tomu, že trénink není, co býval, běžíme na pohodu ;-)
Zdravím,
Marek
Skol,
nechtěl by se někdo připojit na Vltava team run 16-17/5/2015?
Tým cca 10 lidí, 350km. Je nás s Adamem K. zatím asi 7, vzhledem k tomu, že trénink není, co býval, běžíme na pohodu ;-)
Zdravím,
Marek
Poslední komentáře
3 dny 1 hod zpět
28 týdnů 3 dny zpět
29 týdnů 1 den zpět
1 rok 1 den zpět
1 rok 5 dnů zpět
1 rok 5 dnů zpět
1 rok 21 týden zpět
1 rok 21 týden zpět
1 rok 37 týdnů zpět
1 rok 38 týdnů zpět