120. ročník Běchovic s titulem pro Kerteam

Po 28 letech má Kerteam opět titul juniorského mistra ČR na Běchovicích - v roce 1988 ho získal Martin Tomášek v čase 31:51, letos Viktor Šinágl v čase 32:22 s náskokem 1:06 před 2, Markem Chrascinou.
             12, Havránková - 39:46

V kategorii hobíků doběhl Tomáš Šťastný 4, za 35:22 - vítěz kategorie 35-39let  a ve veteránské kategorii běžel Jirka Syrovatko čas 39:02 a běžela např. i Dáša Zemanová (Kodýtková) 1:01:28

Jako vodiči se dobře uplatnila i osmička našich běžců - Jindra Pe i Pa, Hostička, Fliegl, Blaha, Kudrna, Zanozina a Šibravová

Běchovice - 1, místo v kat M 39 Tomáše Šťastného

Dodatečně blahopřeji také vítězi kategoprie M 39 Tomáši Šťastnému - 35:22 - mezičas 17:11 na 5 km - celkově mezi všemi 39, místo - vyplatilo se mu nestartovat v mistrovské kategorii.
Zajímavý mezičas na 5 km měl i Viktor Šinágl 15:58 - druhou polovinu běžel tedy za 16:24 a rychlejší byli pouze první 3 medailisté