Dobývání Dívčích hradů

Zvu všechny Kerteamáky i vaše běhající známé v neděli 28. 5. na tradiční pražský běh do kopce. Zázemí je v příjemné zahradě Besední restaurace v Hlubočepých hned u šraňků.
Mirek

Vložil/a Mirek, So, 27.05.2017 - 00:49
Mirek Says:
Po, 28.08.2017 - 12:14

Dobývání Dívčích hradů - hodnocení

Za pěkného, již letního počasí se konal v Hlubočepých poslední květnovou neděli 18. ročník běhu do kopce Dobývání Dívčích hradů. Díky spolupořadatelství Městské části Praha 5 a jejího finančního příspěvku se podařilo připravit pěkný závod s hodnotnými cenami. Závod proběhl bez problémů ke spokojenosti téměř všech běžců. Účas byla letos o něco menší než poslední 2 roky, kdy jsme zaznamenali značný nárust. V hromadném startu vyběhlo 75 běžců. Z toho 22 žen a 6 dětí do 15 let. Přesto, že trať není lehká, stoupání 133 m na vzdálenosti 2000 m, doběhli do cíle na vrcholu Dívčích hradů všichni. Akce byla ukončena vyhlašováním vítězu, kteří obdrželi diplom a věcné ceny, a závěrečnou tombolou.
Děkuji všem zúčastněným, především spolupracovníkům, Miládce, Honzovi, Petrovi a Janě Jindrovým za pomoc v cíli a za bezproblémový průběh celé akce. Všechny zvu na 19. ročník, který se bude konat v příštím roce tradičně na přelomu května a června.
Za pořadatele
Miroslav Fliegl

Kervitcer Jan st. Says:
Po, 29.05.2017 - 22:03

Fotky z Dívčích hradů

30 mých fotek se závodu a z následné procházky po Dívčích hradech a Žvahově najdete na