Závodí se v sobotu 22.9. ve Stříbře, autobus Olympu jede z Hradčanské - nástupiště směr Kladno v 7.30. Naše běhy jsou v 13.45 - 5 km a v 15.30 - 1500 m.
Věřím, že holky zabojují a II.ligu udržíme.
Jako vedoucí pojede Dana Sečkářová a s ní i Miládka.
Baráž žen Olympu B o II.ligu
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
Poslední komentáře
1 týden 3 dny zpět
29 týdnů 3 dny zpět
30 týdnů 1 den zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 38 týdnů zpět
1 rok 40 týdnů zpět