Olga na Bermudech

Posláno v: | »

Olga všechny zdraví již z Bermud. Bydlí a pracuje v hotelu Elbow Beach, který má téměř jako jediný na Bermudech krásnou 900 m dlouhou pláž, která je částečně vytvořena uměle, hotel je umístěn v krásné zahradě, fotky nakonec najdete na jejím  webu http://picasaweb.google.cz/olga.athlet/# , kde bude postupně zveřejňovat i další, nejnověji je tam : first sunday on the beach.
Olga tam má stálou pracovní dobu 8.30-17 hod, kancelář má s krásným výhledem na moře a pomalu se začíná akllimatizovat. Na hotelu si prřipadá ale jako exot, všude jen samí černoši a míšenci a navíc všichni dost tlustý, což dokládá poměrně slušnou životní úroveň na ostrově. Je to dáno tím, že ostrov je územím Velké Britanie (de facto kolonie), pokud by to byl samostatný stát jako jinde v Karibiku tak by se tam lidem tak dobře nedařilo. Podnebí je tam také příjemnější než v Karibiku, je to přeci jenom cca o 1 000 km severněji než leží Kuba, teď v létě je tam ale pořádné horko a dobře se dá běhat jen brzo ráno. Olga již objevila i stadion s 400 m dráhou, který je 5,5 km od hotelu, je tam možné běhat i po hotelové pláži a místních silnicích, docela si tam ale užije kopce. Objevila už i jednoho parťáka, asi 50 letého černocha, který s ní na stadion doběhl a s Olgou absolvoval i delší 2 hod běh. V září tam začíná závodní sezóna, budou tam prý nějaké silniční běhy a snad i něco na dráze takže Olga má motivaci k přípravě. Tak to je zatím na úvod vše, až bude mít Olga trochu více času tak určitě napíše něco sama na naše stránky.

Vložil/a Kervitcer Jan st., St, 08.07.2009 - 10:24
Kervitcer Jan st. Says:
Pá, 04.09.2009 - 19:27

Olga na Bermudech

Olga poslala článek s fotkou, najdete ho na adrese   http://www.royalgazette.com/siftology.royalgazette/Article/article.jsp?articleId=7d9923330030017&sectionId=70 
 v pondělí jí čeká první závod 8 km ma silnici, je to vlastně rozhovor před tímto závodem

Sdílet....

share