Vánoční kros v Mýtě

V sobotu jsme se s Péťou zúčastnili krosu, který se konal ve vesnici Mýto u Rokycan. Petr si dlouho nebyl jistý, jestli má běžet, protože s tímto závodem moc nepočítal. Nakonec běžel-a dobře uděal :-) Doběhl na 1. místě celkově v čase 14:40 na trati dlouhé 4,5km. Já jsem v Mýtě běžela už podruhé s cílem zlepšit si loňský ultramizerný čas. Nakonec jsem doběhla v čase 21:38, tedy o 3 a půl minuty rychleji než loni, což mi na tak krátké trati přijde jako dobré zlepšení. Já osobně z něj mám radost. V kategorii jsem skončila na 4. místě.  Trochu jsem se snažila zapojit novou techniku běhu, kterou mě v pondělí naučil trenér, a to odrážet se pořádně od špičky (fakt jsem to předtím neuměla, nebo spíš neznala :-D). Bohužel byl sníh místy hodně hluboký a cesty klouzaly, takže tenhle styl běhu nešlo moc aplikovat, ale šancí bude ještě dost. Myslím, že jsme protentokrát rádi, že jsme to v tý zimě přežili bez úhony. Bylo tam víc než 10°C pod nulou (asi jako tenhle víkend všude), a byli jsme pořádně promrzlí....

Vložil/a ivca, Ne, 20.12.2009 - 23:44