Pechek 1:07:04 ve Venlo

Posláno v: | »

Ve skvěle obsazeném půlmaratonu si Petr po sobotních 15 km zcela nečekaně zaběhl osobák 1:07:04, který ale stačil jen na 29.místo. Lenka běžela 1:24:31 a byla 14., na 6.místě doběhla Kamínková za 1:16:28.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 21.03.2010 - 18:34
peca Says:
Út, 23.03.2010 - 10:17

Díky za gratulaci. Ten čas jsem zaběhl i díky tomu, že se celý závod běžel ve velké skupině. Ze začátku čítala skupina asi 15 lidí, pak se sice malinko zmenšila, ale pořád ta skupina byla dost velká. Byli taky skoro ideální běžecký počasý. Bylo cca 12-14°C  a vítr foukal jenom trochu. V holandsku jinak fouká daleko víc. A taky drobně mrholilo, to nevadilo spíš mi to pomohlo Smile
Pěkně je vidět doběh ve skupině na tomhle videu: http://mysports.tv/default2.asp?e=VL1021K&n=Petr%20Pechek&r=38&ct_s1=13:... A tady jsou moje mezičasy: http://evenementen.uitslagen.nl/2010/venloop/details.php?s=38 Bylo dobrý že po rychlých prvních dvou kilomerech skupinka drržela víceméně rovnoměrný tempo.
Taky na závodě byla super divácká atmosféra. Diváci nepovzbuzovali jenom v okolí startu a cíle, ale skoro po celé trase. Někde byl až neskutečný řev.... Smile

Kervitcer Jan st. Says:
Út, 23.03.2010 - 19:10

Pokud dobře počítám, tak posledních 1097,5 mě vychází v průměru 3:03/km což je už pořádný úprk. Hlavně mě ale potěšilo, že tento čas Petr zaběhl po sobotních 15 km v Kerzersu a náročném cestování, věšřím, že je to příslib pro hodně dobrý maratón.

Mrazák Says:
Po, 22.03.2010 - 09:05

Gratulace. Holanďani jsou celkem našláplý - 17. z nich to dal za 70:25...

akoubik Says:
Po, 22.03.2010 - 01:29

Přidávám se ke gratulaci,

Dalibor Says:
Ne, 21.03.2010 - 23:09

Skvělý výkon, Peco, gratuluju. Ve výsledkové listině je to našlapané po několika sekundách, takže předpokládám, že se běželo celou dobu ve skupince.