MS v orientačním běhu

Dnes bylo v Norsku zahájeno MS v orientačním běhu. Z Kerteamu zde startuje dvojice Procházka, Šedivý.
V dnešním sprintu doběhl Procházka na 15.místě jako 2.Čech - 13. byl Smola.
Vše o MS včetně průběhu závodů a výsledků online můžete sledovat nejen na stránkách MS http://www.woc2010.com/ ale také v televizi, dnes je na ČT4 od 22.15 záznam sprintu mužů, opakování je v pondělí 11.15-13.15.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 08.08.2010 - 20:02
Kervitcer Jan st. Says:
Ne, 15.08.2010 - 15:59

Blahopřeji klukům k 5.místu ve štafetě, dlouho byli ve hře o medaili , na bronz nakonec chybělo 50 vt. Nečekanými mistry byli nakonec Rusové před Nory a Švýcary, ještě v polovině posledního úseku vedoucí Francouzi skončili nakonec až 8. s velkou ztrátou, když jejich nejlepší borec Georghiu se buď musel zranit nebo totálně zabloudil.

So, 14.08.2010 - 20:30

Šeďa byl dnes ve finale middle 24. druhý náš zástupce Smola byl 18. Zítra budeme klukům držet palce na štafetě, Procházka i Smola dnes odpočívali tak snad to vyjde minimálně do 6.místa, větší šance mají ale asi ženy.

Čt, 12.08.2010 - 20:42

Bet běžel dnes výborně , obsadil ve vysoce náročném  longu skvělé 16.místo, 11:37 za vítězem v čase 1:44:18. Na 15. závodníka ztrácel rovné 2 minuty, za ním už to bylo ale našlapané po vteřinách. Šeďá doběhl 34, třetí naš závodník Smola byl 29.

peca Says:
Čt, 12.08.2010 - 22:24

Pěkný výkon, gratuluju. Koukal jsem na mapy a tratě tam musí být hodně těžký...

Út, 10.08.2010 - 20:48

Kluci už mají úspěšně za sebou kvalifikace, ve finale longu je Šedivý - start.číslo 8 i Procházka - st.číslo 10 - běží se 12.8. ve finale midle je Šedivý - st.číslo 14 - běží se až 14.8.

peca Says:
Út, 10.08.2010 - 11:00

Pěkný výkon, gratuluju. Viděl jsem záznam v televizi a bylo to hodně vyrovnaný....