NIKE run Prague II.

Posláno v: | »

Nike běh měl být velkou oslavou běhu a velkým happeningem. Bohužel vše zkazilo počasí a nezkušenost pořadatelů. Pouhá jediná občerstvovačka rozmístěná jen na malém prostoru, ke které se  pro velký nával snad polovina startujících ani nedostala a hlavně chybějící voda v cíli to se už příště nesmí opakovat a je to poučení pro pořadatele dalších závodů.
Z Kerteamu běželo jen pár běžců, pokud nepočítám Martine Freie, kerý se s Kerteamem již rozloučil tak nejlepším byl na 24.místě Marek Kožnar v čase 36:23 -mezičas 18:41, dále běžel Jirka Syrovátko - 41:07 - mezičas 21:12, Vanda Kadeřábková - 43:52 - mezičas 22:32 (8.žena) , Renata Vaňková, Zbyněk Fojtík a také moje dcera Soňa - 1:03:22 - m.32:43 když na trati ztratila 1 minutu zastávkou u mě na 2. km a 2 minuty marným čekáním na občerstvovačce jestli se dostane k vodě. Pro zajímavost doběhla jako 2788. a jako 620.žena. Délka trati byla údajně 10360 m takže výkony jsou o něco slabší než na 10 km. Otázkou je, kde byl měřen mezičas, pokud by to to bylo přesně na 5 km potom všichni museli ve druhé polovině hodně zrychlit.
V cíli bylo klasifikováno 5208 běžců , vzdalo jich 87, pod 35 min běželo 14 běžců a pod 40 min 60 běžců.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 04.09.2011 - 21:28
marekkoznar Says:
Po, 05.09.2011 - 09:21

garmin

Podle mého garminu http://www.endomondo.com/workouts/tts2sn_maP4 10.32km, takže čistá desítka pod 36min :-) Organizátoři naměřili 10.26km tuším.
Mezičas na 5km pod 17:30, pak ale přišel Václavák, kostky a tramvajový pás. Zvedl jsem se psychicky snad až na Náplavce...

Spanker Says:
Ne, 04.09.2011 - 21:52

Podle mého garmina to bylo zhruba 10,4km, přitom mezičas přibližně na 5,4km. Můj čas 46:24. Zbyněk

Po, 05.09.2011 - 08:58

TV záznam

Po doběhu je tam se mnou rozhovor (po 15min), ale trochu jsem to vyčerpání přihrál, aby to bylo pro ně zajímavější :DDD

jsyrovat Says:
Ne, 04.09.2011 - 23:18

Podle mého taky tak. První polovina tempo asi 3:55, v cíli tempo přesně 4:00, přitom jsem se v druhé polovině posunul ještě o dost pozic dopředu.